четвер, 13 березня 2014 р.

За Україну

А ви думали, що Україна так просто? Україна — це супер!
Україна — це ексклюзив.
По ній пройшли всі катки  історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу, їй немає ціни!!!
Ліна Костенко

 У всі віки, коли розпочинались ті чи інші процеси проти незалежної країни, її народу,  з’являвся супротив. Хто ж захоче, щоб на його рідній землі,  землі батьків, прадідів керували бездумні, недалекоглядні особи, які нічого не бачать перед собою, окрім як мети: задоволення власних потреб шляхом розкішного і безвідмовного у всьому життя. Хіба це нормально? Хіба таке має бути у ХХІ столітті? Думаю, що ні. Та коли вже так трапилось, що держава опинилась у руках людей, котрі душею і серцем належать зовсім іншому, якомусь дивному, дезорієнтованому народу, то потрібно зробити все, щоби повернути свою землю з “диких лап” поневолювачів. Для цього необхідно зібрати всю свою волю в кулак, розправити спину, після довгих років нестримного тиску і сказати своє вирішальне слово! Адже, саме народ творить історію, робить її визначною,  пам’ятною, глибокою і незабутньою на всі покоління. Весь світ захоплюється українцями, бо ми—дійсно народ, з великої літери, який має широку щиру душу і непохитну віру, яку не зламають жодні буревії, що долинають від наших так званих “друзів”. На те і народ, щоб він у хвилини гніту ставав ще сильнішим,  більш дієвим, виваженим, а у мирний час — духовно багатим.
  То ж давайте, друзі, покажемо, що український народ — це неповторні люди: щирі, люблячі, волелюбні, справжні. Адже ми такими Є. Не варто звертати увагу на образи тих людей, котрі ще й самі досі не розібрались нащадками кого вони є, хто для них головний і чого вони хочуть. Будьте собою — українцями, які завжди будуть вільними і незалежними! Будьте Людьми!Слава Україні!

І тільки той, хто зможе зрозуміти,
Як стомлена душа може боліти.
Як по житті стояти на колінах,
Врятує землю зранену, в руїнах.
І тільки той, хто любить Україну,
Усю велику, вільную родину.
Прийде у Київ, стане на Майдані.
І згинуть вороги ущент погані!
За волю, за свободу, за державу,
Відкинувши подяки, гроші, славу.
Приходить кожен, хто багатий там,
Куди вовік не вдертись ворогам!
 К.ШклярукГоловний редактор
Катерина Шклярук

Немає коментарів:

Дописати коментар