НОМЕРИ ЖУРНАЛУ

Шкільний вісник №12 "Майдан"
Пропонуємо ваші увазі перший цьогоріч збірний номер нашого Вісника. Ви здивуєтесь різноманітністю наповнення видання, почерпнете для себе чимало цікавої і нової інформації. Будемо сподіватись, що вам сподобається.

Закінчився навчальний рік і журнал поки теж завершив свою роботу, випустивши останній восьмий номер, присвячений нашим випускникам. Ми бажаємо їм щасливої життєвої дороги, досягнення своїх мрії і реалізації планів!  Хай щастить!

Ось і вийшов  сьомий номер нашого журналу, який ми вирішили присвятити талановитій молоді нашої школи, вчителям, які завжди поруч з нами, допомагають, навчають, радять. Без них ми б не досягли того, що маємо зараз. Низький уклін вам за вашу нелегку працю, терпіння і любов. Ваші старання не марні! Спасибі вам за все, наші любі!  


До вашої уваги шостий номер нашого журналу, присвячений нашим друзям із шкільного клубу підприємництва "Sytep by Step". Приємного перегляду!))П'ятий номер журналу був присвячений чудовому, весняному святу 8 березня! Там ми помістили інформацію і привітання для наших дівчаток і жінок - окраси цього світу!Пропонуємо вашій увазі четвертий номер нашого журналу, присвячений історії школи, вчителям, які були і назавжди залишаться першими...Третій номер журналу присвячений зимовим святам. В ньому є опис багатьох традицій українського народу, звичаїв,обрядів....Другий номер видання присвячений 70-річчю Українській Повстанській Армії (УПА), дню писемності та мови , тижню історії.Перший номер журналу для нас, звичайно, особливий, бо він перший! Він вийшов напередодні чудового свята Дня вчителя, тому перший випуск нашого видання ми вирішили присвятити нашим дорогий вчителям, підтримка і любов яких завжди з нами.

Немає коментарів:

Дописати коментар